Про завод | Завод Healthy Pharm Ukraine

Про завод

Компанія HEALTHY PHARM UKRAINE

створена в 2015 році на базі виробничих потужностей, що існують з 1943 року:

З 1943 по 1956 рр.

Артіль.

З 1956 по 2004 рр.

Завод побутової хімії «Зоря» - лідер виробництва зубних паст на території СНД.

З 2004 по 2017 рр.

Концерн «Фреш Ап» (в основному, виробництво побутової хімії під приватними ТМ для мережевого роздрібу).

З 2017 р.

Продовження роботи з Private Label, нарощування нових лабораторних можливостей, робота з власними брендами.

Сьогодні HEALTHY PHARM UKRAINE

займає лідируючі позиції у виготовленні засобів з догляду за ротовою порожниною та косметичної продукції в різних категоріях.

Завод здійснює повний цикл виробництва: розробка дизайну упаковки та рецептури, виготовлення продукції, контроль якості косметичних засобів.

Одним з напрямків діяльності заводу HEALTHY PHARM UKRAINE, крім виробництва власної продукції, є контрактне виробництво (Privat Label) для найбільших роздрібних мереж України: EVA, METRO, Auchan, «Irene Bukur», «Імідж лабораторія», «Родинна марка», «Формула якості», «Еко марка», Unice, J'erelia.

На основі ретельно перевірених компонентів, наші технологи створюють ексклюзивні формули та рецептури. У виробництві використовуються: реактори об'ємом від 100 до 1700 літрів, тубонаповнювальні машини, фасувальне обладнання і етикетувальні лінії. За зовнішній вигляд кожної упаковки відповідають креативні дизайнери.

Команда HEALTHY PHARM UKRAINE складається з понад 50 висококваліфікованих працівників. Об'єктивною оцінкою діяльності заводу є сертифікат ISO 9001:2015. Виробничі потужності дозволяють щомісячно випускати 70 тон косметики в різних категоріях.

HEALTHY PHARM UKRAINE - це конкурентоспроможне підприємство, продукція якого не поступається в якості косметики багатьох західних компаній.